Szkolenie sprzedażowe to Sales Essential, przygotowywane jest niezbędne dla sukcesu sprzedaży. Kiedy sprzedawca stoi przed potencjalnym klientem, będąc przygotowanym na znajomość produktu, ceny i prezentacje mogą mieć znaczenie na świecie. Z tego powodu proces szkolenia sprzedażowego jest ważnym aspektem w świecie sprzedaży. Im lepiej wyszkolona osoba, tym lepiej powinien móc występować w terenie.
Poniżej przedstawiamy kilka aspektów, dla których szkolenia sprzedażowe są znaczące, pokazane są małe ilości przedmiotów, które uwzględniamy w szkoleniu sprzedaży.
Niepewność połączeń i poszukiwania:
Wielu sprzedawców, szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają sprzedaż, często traktuje to osobiście, gdy potencjalny klient mówi „NIE” i nie udaje się utrzymać swoich poszukiwań, podczas gdy inni zamieniają poszukiwania w prześladowanie, nie wiedząc, jak skutecznie zaangażować potencjalnego klienta. Tak czy inaczej, ci ludzie nie radzą sobie z uprzywilejowaną pozycją i perspektywą, co jeszcze bardziej ogranicza możliwości sprzedaży.
W sprzedaży istnieje cienka granica między wytrwałością a prześladowaniem potencjalnego klienta. Czy wiedziałeś:
Ponad 50% sprzedawców rezygnuje z pierwszego kontaktu, jeśli otrzymają „NIE” od potencjalnej szansy, nigdy więcej nie wrócą do tego potencjalnego klienta.
Przy piątym kontakcie 7% sprzedawców ma możliwość porozmawiania z potencjalnym klientem, aby mogli wspólnie robić interesy.
Przy 8. kontakcie z potencjalnym klientem pozostaje tylko jedna osoba do sprzedaży. Mam nadzieję, że to ty.
Dlaczego więc te liczby się utrzymują? Co robili skuteczni sprzedawcy, a inni nie?
Odpowiedzi znajdziesz tu: https://www.rafalszrajnert.pl/szkolenia-sprzedazowe/

Szkolenia biznesowe dla firm małych i dużych przedsiębiorstw
Rafał Szrajnert chce pomóc małym firmom uzyskać dostęp do informacji, których potrzebują, aby odnieść sukces, szukając możliwości współpracy z naszą agencją. Przygotowaliśmy listę zalecanych zasobów, które obejmują szkolenia, arkusze informacyjne i strony internetowe, które pomogą Ci w poznaniu kontraktów z Rafał Szrajnert.
Obowiązkowe harmonogramy Szkolenia
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, który chce zostać wykonawcą swojej wizji, musisz przejść ścieżkę do sukcesu i wypełnić ocenę gotowości dla potencjalnych kandydatów, dostępną w ramach szkolenia tylko dla najlepszych!
Więcej info:
https://www.rafalszrajnert.pl/szkolenia-biznesowe-dla-firm/